Buhalterinė apskaita

Tvarkome buhalterinę apskaitą – nuo pirminių dokumentų iki ataskaitų. Išsprendžiame apleistos buhalterinės apskaitos problemas, atstovaujame savo klientus visose finansų kontrolės institucijose, tvarkome ir registruojame apskaitos dokumentus, skaičiuojame darbo užmokestį (iki 4 darbuotojų nemokamai) bei atliekame kitas buhalterines paslaugas.

 Mokestinė atskaitomybė

Ilgametė patirtis mūsų ekspertams leidžia kurti skaidrią ir optimalią jūsų įmonės mokestinę aplinką, o profesionalūs patarimai – sutaupyti ir nepermokėti. Taip pat padedame planuoti mokesčių srautus, tvarkingai ir laiku pildome bei pateikiame mokesčių deklaracijas, esant poreikiui, atstovaujame klientų interesus valstybinėse institucijose.

 Finansinė atskaitomybė

Atliekame kruopščią įmonės finansinės būklės analizę, pateikiame vertinimus, įžvalgas ir patarimus. Padedame sukontroliuoti piniginius srautus, rengiame ataskaitas auditui, dalyvaujame inventorizacijose, taip pat jūsų pageidavimu – veiklos rezultatų aptarimuose, atliekame verslo rizikų, skolų ir pelningumo analizę.

 Finansų konsultacijos

Nuolat keliame savo specialistų kvalifikaciją, tobuliname įgūdžius ir sekame apskaitos bei finansų naujoves. Gausios sukauptos srities žinios leidžia teikti profesionalias konsultacijas visais įmonės finansų valdymo, sudėtingų buhalterinių problemų sprendimo ar kasdienių procesų klausimais. Konsultacijas teikiame biure ar telefonu.